Moda.Fotografia. Vintage. Sztuka. Komercja. Inspiracje.Antypatie.Trendy. Kreatywność. Zakupy. Modelki
sobota, 30 maja 2009

Świeci słońce, jest ciepło, nie chce mi się spędzać czasu przed kompem. Więc tylko pobieżnie sprawdzałam co się dzieje. Co mnie interesuje? Słońce! Nic innego.

 Sun

Jeśli ktoś ma ochotę poczytać, to polecam ciekawy artykuł Roberta Grądy na temat pomocy dla Afryki opublikowany w serwisie HotMoney. Sama zgadzam się, że polityka wysyłania pieniędzy nie działa i nigdy nie będzie. Ale każdy swoje zdanie ma.

13:26, velvet_mirror , Trendy
Link Dodaj komentarz »
środa, 27 maja 2009

Moje  nowe/stare okulary vintage w stylu pin-up. Pierwsze ze wzorem lilii po bokach a drugie w stylu art deco. Potrzebne jest lekkie odświeżenie i naprawy. Uwielbiam ten koci kształt...

Okulary Pin Up


Pin Up

12:10, velvet_mirror , Wszystko Inne
Link Komentarze (2) »
wtorek, 26 maja 2009

Wprawdzie mama dostanie go dopiero za jakiś czas, ale dodaję zdjęcia, bo i tak nie wie o moim blogu. Zakupione w sklepie Joe Browns - musieli wysłać najpierw do mnie,  bo nie wysyłają do Polski. Jeszcze, bo obiecali dodać do listy wysyłkowej w tym tygodniu. Katalog znalazłam w gazecie i od razu wiedziałam, że zrobię mamie idealny prezent. Ma taki styl orientalno-indyjski.
A oto, co dla niej wybrałam ('pożyczyłam' sobie zdjęcia z katalogu):

Joe Browns

Joe Browns

Mam ochotę wszystko sobie zatrzymać...

18:06, velvet_mirror , Wszystko Inne
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 24 maja 2009

Po wyprawie do G. nie powstrzymalam sie od wizyty w piekarni. W oknie mieli ogromne rózowe bezy truskawkowe a moze malinowe i musialam wejsc. Naprawde ciezko bylo sie zdecydowac. Wybralam tarte z owocami (nie pamietam juz kiedy ostatnio jadlam jezyny - chyba w drodze do szkoly ponad 10 lat temu...) i beze z truskawkami.

Ah idealny dzień. Towarzystwo Krisa, SŁOŃCE, kino i ciasteczka owocowe.

Ciacha

01:00, velvet_mirror , Wszystko Inne
Link Dodaj komentarz »
sobota, 23 maja 2009

Liczyłam na coś lepszego. Nie spodziewałam się wiele, ale więcej. Historia nudna, mięśnie za bardzo wypudrowane i jakieś plastikowe... Sama nie wiem. Czegoś mi zabrakło. Tak naprawdę podobała mi się jedynie rola i postać Terrence Howarda jako Harvey.

Fighting

 
1 , 2 , 3

Related Posts with Thumbnails

Reklama na blogach - Blogvertising.pl