Moda.Fotografia. Vintage. Sztuka. Komercja. Inspiracje.Antypatie.Trendy. Kreatywność. Zakupy. Modelki
środa, 29 lipca 2009

Już niedługo urlop. Mam zamiar wygrzewać się na słońcu aż do znudzenia. Część spędzę w domu a część u babci na wsi. W październiku planuję wyjazd do innego miejsca, ale wakacje obowiązkowo w domu. Jako dziecko spędzałam całe wakacje u babci, na łące i w lesie. Brakuje mi tego. Bo to były pełne 2 miesiące bez stresu i w ukochanym miejscu.

Las

Tutaj sukienka w łączkę. Jak zwykle z eBay. I znów nie ma kto mi zrobić zdjęć...Chociaż niedługo będę może miała fotografa na codzień.

 

ŁąkaŁąka 

 Sukienka - eBay

10:48, velvet_mirror , Wszystko Inne
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 27 lipca 2009

 Wywiad przetłumaczony przeze mnie z Dead Boy Pro:  

Sabina Kelley

1. Kiedy zaczęłaś pozować?
Profesjonalnie - 5 lat temu!

2. Czy to było twoim marzeniem od dzieciństwa?
Moim marzeniem od dzieciństwa było bycie sławną. Było kilka innych prac, którymi byłam zainteresowana, ale zmieniłam zdanie np. o byciu nauczycielką, strażakiem, specjalistką z zakładu sądowego i aktorką. Zawsze chciałam być modelką i tancerką, i właśnie to robię.

3. Na ilu okładkach magazynów się znalazłaś?
Na 19 okładkach.

4. Jaki nosisz makijaż?
MAC.

5. Nazwij kilka magazynów, na których okładkach się znalazłaś? 
Ol Skool Rodz, Varla, CK Deluxe, Tattoo Life, and International Tattoo.

Sabina KelleySabina Kelley

 6. Powiedz nam, co składa się na bycie modelką pin-up?
Kształty, osobowość, wiedza o pin-up, słodki ale nie tandetny wygląd, ubiór vintage, miłość do tego i ciężka praca.

7. Jesteś jedną z niewielu modelek pin-up, które nie pozują nago?
Tak, nie robię tego. Lecz zrobiłam to dla magazynu Playboy i Davida LaChapelle, ale to jedyne wyjątki.

8. Co jest tego powodem; z twoim pięknym ciałem nie wierzę, że czujesz się niepewnie?
Powodem tego jest, że dla mnie seksowniej jest nosić coś skąpego i zostawić resztę wyobraźni. Jest w tym element uwodzenia, zamiast dzielenia się wszystkim. Nie wspominając, że mam rodzinę i męża i nie ma powodu dla mnie być całkowicie nagą. Te 2 sesje, na których pozowałam nago były bardzo z klasą.

9. Czy w twojej dziedzinie jest duża konkurencja?
Jest, szczególnie jeśli dopiero zaczynasz. Ja wyrobiłam już sobie nazwisko, więc jest to dla mnie trochę łatwiejsze.

10. Co zrobiłaś jako modelka, a czego byś normalnie nie zrobiła?
Podróżowałam do niesamowitych miejsc, o których nigdy wcześniej nie słyszałam. Nosiłam rzeczy, których normalnie bym nie założyła i miałam włosy ułożone w szalonym stylu.

11. Opisz typowy dzień w pracy.
W dzień zdjęć, zwykle lecę do stanu lub kraju, w którym pracuję noc przed, jem porządny obiad i idę wcześnie spać. Następnie wcześnie wstaję/ biorę prysznic/ golę się/ jem zdrowe śniadanie i ruszam na zdjęcia. Robią mi włosy i makijaż i zaczynam zdjęcia. Dzień zdjęciowy trwa około 4-12 godzin. Zależy, do czego pozuję. Jestem zwykle skonana pod koniec sesji. W dzień, gdy nie pozuję, albo regaguję zdjęcia, odpowiadam na maile, odświeżam moją stronę, przeprowadzam próbę burleski lub planuję moje następne cele i pracuję nad nimi. Moja praca nigdy się nie kończy, lecz KOCHAM JĄ!

12. Z iloma fotografami pracowałaś, wymień kilku?
Pracowałam z tyloma, że nie umiem zliczyć. Moimi ulubionymi są: David LaChapelle, MichelleXStar, Lesley Slenning, and David Perry.

13. Co jest najlepszego w tej pracy?
Efekt końcowy. Oglądanie niesamowitych zdjęć!

14. Widzę, że jestem zamężna i masz syna i córkę. Czy twoja praca kiedykolwiek koliduje z życiem domowym?
O tak, totalnie koliduje z życiem domowym, lecz robię co mogę, aby wszytko gładko współgrało. To bardzo trudne, lecz dzięki temu pracuję ciężej i biorę tylko ważne prace, bo nie mam czasu do stracenia.

15. Czy twój mąż jest kiedykolwiek zazdrosny o pokazywanie ciała?
Ha, tak myślę. Zdecydowanie nie lubi moich wszędzie rozwieszonych bardziej niecenzuralnych zdjęć.  

 Sabina Kelley

16. Co przyciągnęło cię do tatuaży?
Myślałam, że tatuaże i mocno wytatuowani ludzie są bardzo gorący od kiedy byłam małą dziewczynką. Więc, do czasu gdy byłam wystarczająco dojrzała, aby zostać wytatuowana, chciałam to zrobić. Jeśli nie było by to dla moich przyjaciół lub męża robiącego mi tatuaż i powstrzymującego mnie przed pokryciem tatuażami połowy miejsc, które chciałam, wiem, że miałabym ich znacznie więcej.

17. Opowiedz nam o muzyce, którą słuchasz.
Lubię różne rodzaje muzyki. Moją ulubioną muzyką jest Psychobilly. Słucham M3T3ORS, Social Distortion, Alkaline Trio, Eminem, Elvis, Doo Wop i Murder City Devils.

18. Czy muzyka ma duży związek z twoim codziennym życiem?
TAK! Nie mogłabym żyć bez muzyki.

19. Jakie są twoje ulubione horrory?
Lubię stare filmy z lat 50.

20. Co jest twoim celem w modelingu?
Szczerze, moje 3 cele w modelingu osiągnęłam pod koniec zeszłego roku. Było to pracować ze sławnym fotografem pin-up Bunny Yeager'em, zrobić zdjęcia dla Playboy'a i dla Davida LaChapelle. Więc, pracuję teraz nad tym, co jest moim następnym celem. Wiem, że chcę zrobić wideo z Eminemem. Nie pytaj dlaczago. Po prostu chcę.

21. Dziękuje bardzo, kochanie, czy jest coś jeszcze, co chciałabyś powiedzieć zanim zgaszę kamery?
Mam pewien wielki projekt i występy w tym roku, których jeszcze nie wspomnę, lecz pozostańcie poinformowani i dołączcie do mojej eksluzywnej strony 
www.SwitchbladeStilettos.com

Sabina Kelley

03:38, velvet_mirror , Trendy
Link Dodaj komentarz »
sobota, 25 lipca 2009

My Sister's Keeper - Cameron Diaz w zupełnie innej niż zwykle roli. Gra matkę umierającej na raka dziewczynki. Aby ją ratować urodziła specjalnie zaprojektowane genetycznie dziecko. I nagle to dziecko zgłasza sprzeciw i nie chce już więcej, aby jej ciało było wykorzystywane jako bank organów dla starszej siostry.

Red Cliff - Bo wojnę można przegrać przez filiżankę dobrej herbaty. A rozpętać przez kobietę. Przyjemnie się ogląda.

Moon - Niesamowity! Wszystko mi się podoba. Szczególnie początek, gdy poznaje się bohatera i jego otoczenie. Astronaucie (Sam Rockwell jako Sam Bell) przebywającemu na księżycu kończy się 3-letni kontrakt z firmą energetyczną. Niedługo ma wrócić do rodziny na ziemi. Jego jedynym towarzyszem jest robot Gerty (głosu użyczył Kevin Spacey). Zaczyna mieć halucynacje i przez to powoduje wypadek. Budzi się w bazie, ale nie pamięta co się dokładnie stało. Gdy wraca  na miejsce wypadku - zastaje tam samego siebie, ciągle w uszkodzonym pojeździe.

Brüno - Z zamierzenia szokujący. Na pewno wielu obrazi, na pewno wielu opuści salę. Na pewno bezczelna i odważna satyra między innymi ze świata mody, trendów panujących wśród gwiazd, rodziców zgadzających się na wszystko byle ich dziecko stało się sławne (dla mnie właśnie wywiady z rodzicami były najlepsze - np. ojciec mówi, że dziecko nie ma nic przeciwko pozowania z martwymi/umierającymi zwierzętami a matka zgodziłaby się na liposukcję kilkuletniego dziecka, aby zostało zatrudnione - i zostaje - sami sprawdźcie do jakiej roli), ślubów gejowskich i adopcji przez nich dzieci, konfliktu izraelsko-palestyńskiego. I wielu wielu innych. Po niektórych scanach zastanawiałam się, dlaczego on jeszcze żyje. Dla ciekawych - historie powstania niektórych scen.

My sister's keeper, Red Cliff, Moon, Bruno

środa, 22 lipca 2009

Trochę vintage, trochę retro, trochę 'babcine'. Obcas bardzo niski, przez co idealne do biegu na autobus. I  można przechodzić w nich cały dzień bez bólu.

Zdałam sobie sprawę, jak mało dodaję własnych zdjęć. Postaram się wykombinować coś w weekend.

Wycinanki

Z czym mi się kojarzą? Z wycinankami ludowymi...

 

Wycinanki

Buty - sklep 'na rogu'
Wycinanka - łowickia

09:23, velvet_mirror , Wszystko Inne
Link Komentarze (1) »
wtorek, 21 lipca 2009

Rosyjska 'artystka' tworzy ze wstążek papieru. Tak misterne, że aż trudno uwierzyć, że jej dzieła zrobione są ręcznie.

Nazywana artystką - dla mnie jest rzemieślnikiem. Bo to rzemiosło a nie sztuka. Ale każdy ma swoje zdanie. Mimo to wrzuciłam ją do kategorii 'Sztuka'.

Yulia Brodskaya

 
1 , 2 , 3 , 4

Related Posts with Thumbnails

Reklama na blogach - Blogvertising.pl