Moda.Fotografia. Vintage. Sztuka. Komercja. Inspiracje.Antypatie.Trendy. Kreatywność. Zakupy. Modelki
sobota, 04 kwietnia 2009

Dziś było na tyle ciepło, że wyciągnęłam z szafy balerinki. Przyznam, że przeleżały tam jakieś 2.5 roku...Kupiłam za małe (w sklepie przyczepione było do jednej takie plastikowe coś chroniące przed kradzieżą i przymierzyłam tylko 1 rozchodzony już but) ale zawsze skąpiłam komuś oddać - ah ten pociągający blask... W zimie postanowiłam, że rozchodzę albo oddam w końcu. Rozchodziłam ale i tak nie są do końca wygodne. Ciągle uwierają w najmniejszy palec. Ale ten blask...

Balerinki z kokardką 1

 

05:36, velvet_mirror , Wszystko Inne
Link Dodaj komentarz »
piątek, 03 kwietnia 2009

1. Okulary w kształcie serca - chodzą za mną już od dłuższego czasu
2. Długa czarna suknia, dopasowana w talii i rozkloszowana na dole (niestety nie znalazłam odpowiedniego zdjęcia)
3. Wiosenny pierścionek - w kształcie kwiatu jak ten z Sex & The City. Jest idealny. Tańszą imitację znalazłam tutaj. Już zaczęłam na niego oszczędzać...
4. Nowy portfel -taki z czarnego aksamitu
5. Narciso Rodriguez For Her

Moja Lista Życzeń 1
08:14, velvet_mirror , Trendy
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 30 marca 2009

Moje tłumaczenie z artquotes.net

1. Nick, dlaczego jesteś artystą i kiedy się nim stałeś?
Jestem artystą, ponieważ tworzę sztukę i malowanie jest moim życiem i mogę włożyć całe moje serce i duszę w malowanie, i mieć z tego niesamowitą przyjemność. Nie umiem żyć lub myśleć bez malowania. Myślę, że stałem się artystą gdy wziąłem pędzlę po raz pierwszy, zmieszałem farby, umieściłem je na płótnie i moja dusza pojawiła się na obrazie.

2. Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat swoich prac?
Moje emocje, sny i uczucia przekształcone w kolory i wizerunki na płótnie są moimi pracami. Tłumaczę, że wszystkie postacie: czy to jest król, filozof, dziecko, błazen czy muzyk, są przedstawieniem moich zmian dzień za dniem, czyniąc moją duszę przejrzystą na płótnach. Moje prace mogą być opisane jako niesamowite, bajkowe i mistyczne kreacje widziane przeze mnie jako symboliczne. Nazywam moje obrazy symbolicznymi opowieściami dla starszych.

3. Zdajesz się używać mnóstwo symboli w swoich pracach. Czy twoje obrazy opowiadają historieczy może są one po prostu elementami dekoracyjnymi obrazów?
Tak, umieszczam mnóstwo symboli w moich pracach. Wszystko w moich pracach ma symboliczne znaczenie (kolory, mały kwiat, jajko, puste butelki, itp.) To jest mój zakodowany język i jak prezentuję moje pomysły widzom. I tak, każdy obraz ma specjalną historię.

4. Jaki słynny artysta miał na ciebie wpływ i jak?
Zbyt lubię Picasso, Klimta i Jana Van Eyck. Gdy byłem młodszy, byłem pod wpływem prac starych mistrzów, z ich mistrzowską techniką. I zacząłem uczyć się techniki malowania farbami olejnymi starych mistrzów. Obecnie stosuję na moich obrazach olejną technikę wielu tonów warstw.

5. Jaki masz inne zainteresowania poza malarstwem?
Lubię słuchać muzyki medytacyjnej i czytać książki o sztuce.

6. Co cię inspiruje do malowania i jak utrzymujesz motywację gdy w studiu idzie opornie?
Muzyka medytacyjna, moje sny i codzienne emocje dają mi inspirację do malowania moich prac.

7. Jak poradziłeś sobie ze stroną biznesową bycia artystą?
Życie artysty to walka, lecz jeśli naprawdę jesteś artystą, wszystko będzie w porządku z twoim biznesem artystycznym.

8. Gdzie widzisz siebie za 10 lat?

Widzę siebie z nowymi kreatywnymi pomysłami, malującego bardziej mistrzowsko i podróżującego dookoła świata z moimi wystawami.

 

 

9. Co jest najlepszego i najgorszego w byciu pełnoetatowym artystą?
Myślę, że bycie bycie pełnoetatowym artystą jest ogromnym darem, ponieważ możesz włożyć całego siebie w sztukę.

10. Jaką radę dałbyś początkującemu artyście?
Bądź tylko artystą z duszy, nie trać i spędzaj czasu na inne rzeczy i bądź bardzo szczery w swojej sztuce.

Family & Waiting

zdjęcia z oficjalnej strony artysty

niedziela, 29 marca 2009

Film w reżyserii Clinta Eastwooda. Wystąpił też w głównej roli. Jest taka scena gdy skośnooka starsza pani nie mówiąca po angielsku wyklina, że Walt Kowalski jeszcze nie wyprowadził się z okolicy. Jest ostatnim białym Amerykaninem w dzielnicy zasiedlonej przez Azjatów. Tylko on wywiesza amerykańską flagę i dba o trawnik przed domem. Pewnego razu ratuje młodego sąsiada przed gangiem. Tak naprawdę chodzi mu o trawnik i zniszczone krasnale :) ale za lokalną społeczność zostaje uznany za bohatera. Powoli zdobywa akceptację i sam uczy się tolerancji. Świetne dialogi. Dla mnie naprawdę dobry film.

Gran Torino

1 ... 46 , 47 , 48 , 49
 

Related Posts with Thumbnails

Reklama na blogach - Blogvertising.pl