Moda.Fotografia. Vintage. Sztuka. Komercja. Inspiracje.Antypatie.Trendy. Kreatywność. Zakupy. Modelki

Wszystko Inne

niedziela, 23 maja 2010

Eres Karl Lagerfeld

Dzięki współpracy firmy Eres i Karla Lagerfeld każdy może zafundować sobie prywatne peep show. Góra Chanel, spód Eres.

01:23, velvet_mirror , Wszystko Inne
Link Komentarze (3) »
sobota, 15 maja 2010

Zmiany małe, ale bardzo przydatne. Pod każdym wpisem pojawiają się teraz ikonki do portali społecznościowych, dzięki czemu można się nimi podzielić ze znajomymi na facebooku, blipie, wykopie, itp. Orange&Honey jest też na facebooku, więc jeśli ktoś chce być na bieżąco informowany o nowych wpisach - w bocznej szpalcie dodałam ikonę NetworkedBlogs. Zapraszam do śledzenia. Planuję też wprowadzić inne zmiany, więc z góry przepraszam jeśli blog w którymś momencie nie będzie działał.

11:27, velvet_mirror , Wszystko Inne
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 11 lutego 2010

Media podały dzisiaj, że projektant  Alexander McQueen (pierwsze imię Lee) został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Londynie. Oficjalna przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana, ale przypuszczalnie było to samobójstwo spowodowane załamaniem nerwowym po śmierci matki.
Po ukończeniu w 1995 roku słynnej szkoły Central St. Martins College of Art tworzył szokujące i innowacyjne projekty, często zainspirowane historią i filmem. Stał się wzorem dla wielu innych projektantów. Każda jego kolekcja była niezapomniana i szeroko omawiana. Jego pokazy były dramatyczne i często dziwaczne. Jego śmierć jest wielką stratą dla świata mody.

Alexander McQueen

19:57, velvet_mirror , Wszystko Inne
Link Komentarze (3) »
środa, 23 grudnia 2009

Korzystając z okazji chciałabym złożyć serdeczne życzenia wszystkim stałym i niestałym czytelnikom bloga. Spełniena marzeń i bycia szczęśliwym. Znalezienia inspiracji i pasji w codziennym życiu.

Czy na pewno byliście grzeczni w tym roku?

święta

fot. Ellen von Unwerth

23:41, velvet_mirror , Wszystko Inne
Link Komentarze (2) »
niedziela, 20 grudnia 2009

Nie mam weny na szukanie pomysłów na prezenty dla każdego. Ale mam wenę na myślenie o prezentach tylko dla mnie. Może trochę niezbyt związanę są z tematem bloga, ale co tam. Wiem, że część listy już na mnie czeka...

1. Pojemnik na kiełki / kiełkownik
Widziałam taki u mamy K. Kiełki z rzodkiewki były przepyszne i teraz ja też chcę mieć swoje własne. A poza tym od razu chce się zdrowo odżywiać z takim gadżetem. Zbliża się Nowy Rok i trzeba pomyśleć o noworocznych postanowieniach...

kiełkownik

2. Notes na adresy albo wizytownik obrotowy
Bo ciągle gubię i ciągle pytam wszystkich o adres. Mam swój stary, wieloletni notes, ale pewnie większość adresów jest już nieaktualna. Do tego jego (nie)wielkość powoduje, że ciągle się gubi i nie mogę go znaleźć, gdy muszę coś zapisać / wysłać. Ciągle pytam wszystkich o adres. Taki ładny, duży notes prezentowałby się dobrze na biurku. Uwielbiam półkę z notesami w Chapters. Mogłabym spędzić tam całe godziny. Hmm a może zrobię sobie taki sama? Alternatywnie chciałabym obrotowy wizytownik, który chodzi za mną już od jakiegoś czasu.

vintage address bookwizytownik obrotowy

zdjęcia -  ArtByTR, rowneyart , aramus 

3. Płaszcz w panterkę
Jejku od jak dawna zbieram się do kupna takiego płaszczyka? Tym razem mam już upatrzony i mam zamiar naciągnąć kogoś, gdy tylko znajdę się w sklepie. Chyba, że znów wyda mi się tandetny i się rozmyślę...Musi mieć miękkie futerko i być lekki. Często trafiałam na kiepskiej jakości 'koce', które zmechaciłyby się po pierwszym użyciu. Albo po prostu panterki nadrukowane na poliestrze.

leopard coat

 zdjęcia - asos.com

4. Własny dom
Mam już dość ciągłych przeprowadzek i przenoszenia gratów. Uzbierało się tego chyba kilka ton :) Myślałam już wprawdzie o kupnie mieszkania, ale nic z tego nie wyszło. Więc jeśli ktoś chce zafundować mi własny domek, najlepiej wolnostojący, to ja bardzo chętnie go przyjmę.

dom

zdjęcie - archinspire

5. Aby wszystkie wieprze znalazły się tam, gdzie ich miejsce - w chlewie, nie na kanapie.  

wieprz

23:36, velvet_mirror , Wszystko Inne
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8

Related Posts with Thumbnails

Reklama na blogach - Blogvertising.pl